Co miesiąc 20$ za odblokowanie telefonu.
ZNASZ PROSTSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE?


Zapewniam Cię, że to możliwe. Taką możliwość daje Banners App. Rewolucyjne narzędzie do pasywnego zarabiania wprowadzone przez platformę FutureNet. Futer Net to firma, która od lat zajmuje się wprowadzaniem na rynek rożnych narzędzi pasywnego zarabiana. Banners App jest kolejnym z nich ale wprowadza całkowicie inne spojrzenie na ten biznes. Banerrs App nie wymaga ŻADNEGO wkładu własnego, posiadania strony internetowej ani nawet korzystania z komputera. Twoim miejscem pracy jest twoja komórka!

Właśnie tak. Twój telefon pozwoli Ci bez wysiłku zarabiać realne pieniądze. W dodatku wcale nie musisz pamiętać o wykonywaniu żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy odblokowanie telefonu!

Swój telefon odblokowujesz codziennie nawet 100 razy dziennie. Robisz to odruchowo. Pomyśl jak sprytnie byłoby za każdym razem na tej czynności zarobić.

 

Jak zacząć zarabiać na odblokowywaniu telefonu?


 

Najpierw zacznijmy od wyjaśnienia na czym to wszystko polega a następnie krok po kroku opiszę w jaki sposób możesz zacząć zarabiać i ty.
W systemie Banners App głównym elementem są reklamy, które pojawiają się na telefonie zaraz po jego odblokowaniu. To dzięki nim otrzymujesz wynagrodzenie. Każda firma, której reklamę oglądasz za nią płaci a ty partycypujesz w zysku platformy FutrtNet, która te reklamy wyświetla. Im więcej użytkowników wyświetlających reklamy tym większy zysk. Korzyśc jest obopólna, bo reklamodawcy jak np. Hilton mogą dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów a ty dzięki temu zarabiasz.

Wyskakujący na ekranie banner możesz zamknąć jednym przyciskiem i wejść w normalny tryb telefonu bądź przenieść się na stronę reklamodawcy. Treść reklam, które będziesz widział nie musi być przypadkowa. Sam możesz je spersonalizować ustawiając swoje zainteresowania i preferencje. Aby twój telefon mógł w ten sposób działać potrzebny jest program Banners App, który bez problemu pobierzesz w sklepie z aplikacjami ( na razie tylko na platformie Android).

Zarabianie krok po kroku z Banners App

1. Aby zacząć zarabiać na Banners App musisz zarejestrować się w portalu FutureNet (REJESTRACJA) Za pomocą loginu i hasła, którym będziesz się logować do FutureNet możesz logować się do wszystkich narzędzi jakie on oferuje, czyli:

– portalu społecznościowego Future Net
– platformy reklamowej FutureAdPro
– kopalni FuturoCoin oraz portfela FNWallet
– aplikacji BANNERSAPP

Link do aplikacji Banners App w sklepie Google Play masz tutaj:

Pamiętaj, że możesz korzystać z rożnych narzędzi i rozwijać swój biznes. Nie masz jednak takiego obowiązku.

2. Pobierz na swój smartfon aplikację Banners App. Aplikację możesz pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play. Po zainstalowaniu, logujesz się do aplikacji loginem i hasłem z Kroku 1. Możesz również dokonać rejestracji bezpośrednio w samej aplikacji.

3. Po pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, podając m.in. swoje zainteresowania. Następnie wystarczy włączyć aplikację dużym przyciskiem na środku wyświetlacza i to już wszystko. Teraz, odblokowując za każdym razem telefon, zostanie wyświetlona Ci reklama. Po jej zamknięciu system nalicza Ci ilość obejrzanych reklam. Dziennie możesz obejrzeć do 200 reklam.

Naliczenia twojego wynagrodzenia będzie następowało co tydzień.
4. Wypłacaj swoje zarobki. Wypłata odbywa się poprzez walutę FutureCoin. Po zalogowaniu do coindeal ( link do rejestracji https://coindeal.com/ref/3QWM ) możesz przelać pieniądze na swoje prywatne konto bankowe.

Zarabiaj jeszcze więcej z przyjaciółmi!

Zarabianie w Banners App nie ogranicza się jedynie do odblokowywania własnego telefonu. Możesz zaprosić do tego swoich przyjaciół, rodzinę, znajomych. Każda z tych osób też może zaprosić swoich znajomych a Ty będziesz czerpał procentowy zysk aż do piątej linii w w swojej grupie. Dzięki stworzeniu takiej grupy możesz dodatkowo zarobić 8% z osób z pierwszej linii, 4% z drugiej linii i po 1% z osób do piątej linii.

Jeśli chcesz zarabiać realne pieniądze bez wysiłku zarejestruj się już teraz – REJESTRACJA

Jeśli napotkasz problem podczas rejestracji lub masz jakieś pytanie śmiało możesz do mnie napisać.

NAPISZ DO MNIE